wtorek, 16 lutego 2016

[PRZEDPREMIEROWO] Lisa Currie - "Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków."

Przygotuj farby, kredki, flamastry. Umów się z koleżanką, przyjaciółką,chłopakiem, siostrą albo nawet całą klasą! Zrób każdą stronę z inną osobą lub wypełnij wszystkie  z tą jedną, szczególną. Puśćcie wodzę fantazji i zmierzcie się z zadaniami jakie przygotowała Lisa Currie w  "Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków.".

Oto książka, która zapewni wam świetną zabawę na długie godziny. Jest idealna na nocowanie, wycieczki, biwaki... Tam gdzie jest "Ja, Ty, My" nie ma miejsca na nudę. Ile razy siedzieliście w domu z inną osobą i nie wiedzieliście co macie ze sobą zrobić? Kupcie książkę Lisy Currie i pożegnajcie się z tym raz na zawsze! Czeka was projektowanie wspólnego pokoju, pisanie listy rzeczy do zrobienia przed śmiercią, wymyślanie własnego specjalnego przepisu, rysowanie pasujących do siebie tatuaży i wiele, wiele innych. Czy to nie świetne? Użyjcie wyobraźni! To wasza przygoda i przeżyjcie ją jak tylko zechcecie!

Dzięki książce możecie powygłupiać się i przyjemnie spędzić czas. Oprócz tego jest to świetna okazja aby dowiedzieć się czegoś o sobie nawzajem i porozmawiać o sprawach, o których czasem trudno zacząć rozmowę. 

Kiedy już wykonacie wszystkie zadania zawińcie książkę w papier i nie ruszajcie przez długi, długi czas. Po kilku latach weźmiecie egzemplarz w dłonie i przekartkujecie. Powrócą wszystkie wspaniałe chwile... Będzie można powspominać, pośmiać się...  Cudowne, prawda? Lisa Currie wynalazła nowe wehikuł czasu! "Ja, Ty, My" daje możliwość przeniesienia się w przeszłość. Kiedyś, mając egzemplarz w rękach poczujecie się dokładnie tak, jakbyście właśnie teraz śmieli się uzupełniając książkę!

Jest to tytuł idealny zarówno dla młodszych czytelników jak i dla tych starszych. Tu nie ma ograniczeń! Nie ważne, czy jesteś chłopakiem, czy dziewczyną! Jedno jest pewne - "Ja, Ty, My. Książka wspólnych zapisków." pozwoli ci rewelacyjnie spędzić czas :)) Nie czekaj! Już 17 lutego kup książkę i przeżyj rewelacyjne chwile.
                      
***

CO ZNAJDZIEMY W ŚRODKU?ZA EGZEMPLARZ KSIĄŻKI SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WYDAWNICTWU FEERIA YOUNGPopular Posts