czwartek, 15 grudnia 2016

Wyobraź sobie... - "Imagines"

Anna Todd, autorka bestsellerowej serii AFTER w nowej książce! Fan fiction z Tobą w roli głównej!

SELENA GOMEZ, ZAC EFRON, BRACIA HEMSWORTH, EMMA WATSON, KANYE WEST, JENNIFER LAWRENCE, KYLIE JENNER, CHRIS EVANS i mnóstwo innych gwiazd –
oni wszyscy potrzebują właśnie CIEBIE!

WYOBRAŹ SOBIE, ŻE…

JUSTIN BIEBER od rana zasypuje Cię uroczymi niespodziankami z okazji rocznicy Waszego… ślubu.
KIM KARDASHIAN potrzebuje Cię, by przetrwać w świecie, w którym nie można robić selfie!…
Na pokładzie samolotu zaprzyjaźniasz się z chłopakami z ONE DIRECTION… W ramionach CHANNINGA TATUMA tańczysz najbardziej zmysłowy taniec na świecie…
Twój najlepszy przyjaciel ED SHEERAN ma dla Ciebie naprawdę szalony prezent urodzinowy…
DANIEL SHARMAN zabiera Cię na romantyczny spacer po plaży…

WYOBRAŹNIA NIE MA GRANIC, WIĘC WYOBRAŹ SOBIE, ŻE MOŻE ZDARZYĆ SIĘ WSZYSTKO, CO ZECHCESZ – Z KIM TYLKO ZECHCESZ
źródło: okładka


Wyobraź sobie, że...

 Pewnego dnia w twoje ręce wpada niezwykła książka. Decydujesz się na przeczytanie jej spontanicznie, całkowicie nie wiedząc o co chodzi. Czekając na paczkę spodziewasz się różnych rzeczy. Masz wątpliwości, czy na pewno dobrze zrobiłeś. Nie możesz znaleźć żadnych zagranicznych opinii na temat tej książki. Nie masz pojęcia czego się spodziewać. A jeżeli to będzie książka z wyzwaniami typu "Zniszcz ten dziennik"? Boisz się, że okaże się kompletną porażką. Wszystkie wątpliwości rozpływają się, kiedy rozpakowujesz paczkę. Jesteś zaskoczony. Nie spodziewałeś się, że do twoich rąk trafi taka "cegła"! W końcu, 700 stron to nie jest tak mało, tym bardziej, że "Imagines" okazało się zbiorem opowiadań. 

Zauważasz, jak pięknie został on wydany. Musisz przyznać, że wygląda niesamowicie. Odbijasz się w okładce prawie tak, jak w lustrze. Jeszcze nigdy nie widziałeś czegoś takiego! Jesteś tym zachwycony! Nie możesz doczekać się aż zaczniesz czytać. Okazuje się, że są to niezwykłe opowiadania, ponieważ to właśnie TY jesteś ich bohaterem.

Teksty, których autorami są twórcy Wattpada, są napisane w drugiej osobie. Nigdy w życiu nie czytałeś czegoś takiego i jesteś strasznie podekscytowany. Uważasz to za strasznie oryginalne i ciekawe. Czujesz się tak, jakbyś to ty był bohaterem tych wszystkich historii. To TY przeżywasz rocznicę ślubu z Bieberem, to TY żyjesz w świecie, w którym robienie selfie jest zakazane, a TWÓJ najlepszy przyjaciel, Ed Sheeran, ma dla ciebie szalony prezent urodzinowy. Masz okazję wyrwać się z rzeczywistości i zanurzyć w tej niezwykłej rzeczywistości.

Opowiadania czytasz strasznie szybko. Masz ostatnio mnóstwo nauki i rzadko znajdujesz czas na czytanie. Teksty te idealnie sprawdzają się po męczącym dniu. Świetnie bawisz się podczas lektury. Są lekkie i bardzo przyjemne. Podczas lektury często wybuchasz śmiechem. Niektóre opowiadania są naprawdę zabawne! Natrafiasz też na te lekko głupiutkie, ale nawet one sprawiają ci frajdę. To świetny "odmóżdżacz". Możesz się przy nim całkowicie zrelaksować. Razem z kocykiem i kubkiem kakao stanowią idealne zakończenie ciężkiego dnia.

"Imagines" bardzo ci się spodobało. Nie jest to dzieło wybitne, ale gwarantuje przednią zabawę. Dało ci możliwość przeniesienia się do zupełnie innego świata, w którym możesz być kim tylko chcesz i spotkać osoby, z którymi spędzenie czasu jest mało prawdopodobne. To niezwykły tytuł, który zapewnił ci długie godziny rozrywki. Z pewnością będziesz miło go wspominać.

Czy Twoja historia z "Imagines" też by tak wyglądała? Koniecznie sięgnij po tę książkę i sam się przekonaj!

Za egzemplarz książki dziękuję wydawnictwu OMG Books


Popular Posts